Hello Kindergarten

"Where learning and fun go hand in hand!"

O nás

Vitajte v materskej škole Hello - mieste, kde sa vaše deti od . do . rokov môžu rozvíjať v anglickom a španielskom jazyku. S našimi zahraničnými lektormi a špeciálnym celodenným programom ponúkame jedinečnú príležitosť pre deti naučiť sa jazyky už v rannom veku.

Čítať ďalej

Služby

Celodenný program v angličtine a španielčine s kvalifikovanými zahraničnými lektormi

Our Full-Day Program, led by qualified foreign instructors, offers a comprehensive learning experience in both English and Spanish. / Nuestro Programa de Día Completo, dirigido por instructores extranjeros calificados, ofrece una experiencia de aprendizaje completa en inglés y español.

 

Bezproblémové vlastné parkovanie pre rodičov pri odovzdaní a prevzatí detí

Bezproblémové vlastné parkovanie pre rodičov pri odovzdaní a prevzatí detí im uľahčuje každodenné zápchy a časový stres, čo im

Stravovanie zabezpečené vlastnou kuchyňou, s dôrazom na zdravé a vyvážené jedlá pre deti

V našej škole sa o stravovanie detí staráme sami v našej vlastnej kuchyni, kde sa snažíme pripravovať zdravé a vyvážené jedlá

 

Naša práca

Hello Kindergarten je miestom, kde deti od . do . rokov môžu stráviť svoj deň v anglickom alebo španielskom jazyku. Naši zahraniční lektori ponúkajú výučbu v týchto jazykoch v príjemnom a zábavnom prostredí. Okrem výučby sa venujeme aj rozvoju detí v rôznych oblastiach, ako je motorika, kreativita a sociálne zručnosti.

Čítať ďalej

Otváracia doba

PONDELOK

7:00 - 13:00

UTOROK

12:30 - 18:00

STREDA

7:00 - 15:30

ŠTVRTOK

7:00 - 15:30

PIATOK

7:00 - 13:00

Rezervácia

Náš tím

Jozef Lukáč

Učiteľ/ka anglického jazyka:

Anna Novotná

Učiteľ/ka španielskeho jazyka:

Lucia Zladená

Asistent/ka výchovy:

 

 

Referencie

Recenzia 1: Moje dieťa navštevuje materskú školu Hello už niekoľko mesiacov a som veľmi spokojná s jej kvalitou. Vďaka celodennému programu v angličtine a španielčine sa moje dieťa učí jazyky hneď od útleho veku. Lektormi sú zahraniční profesionáli, ktorí dokážu deti motivovať a zároveň sa o ne starajú s láskou a trpezlivosťou. Okrem toho je v škôlke veľmi príjemná atmosféra a dieťa sa tam cíti bezpečne. Odporúčam všetkým rodičom, ktorí chcú pre svoje deti najlepšie vzdelanie už od malých nôh.
- Nórsko

Recenzia 2: Navštevujeme materskú školu Hello s našim synom a musíme povedať, že sme maximálne spokojní. Okrem skvelého jazykového programu má škôlka aj vlastn
- Japonsko

Zobraziť viac

Portfólio

Informácie o programe: V tejto sekcii by sme uviedli podrobnejšie informácie o našom programe v angličtine a španielčine, ako aj o jeho štruktúre a cieľoch.
Náš tím: Predstavenie našich zahraničných lektorov, ktorí budú s deťmi pracovať a učiť ich jazyky. Zahrnuli by sme tu aj informácie o našom vedení a ostatných zamestnancoch školy.
Gal
Programovanie a vývoj softvéru
Grafický dizajn
Tvorba audiovizuálneho obsahu

Kontakt

Chcete nás kontaktovať?

Ak máte záujem o našu materskú školu Hello, môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle +421 123 456 789 alebo e-mailom na adrese info@hellokindergarten.com. Radi vám poskytneme ďalšie informácie o našom programe a zodpovieme všetky vaše otázky. Tešíme sa na vás a vaše deti!

Hello Kindergarten
Janka Kráľa 11, Banská Bystrica, 97401

Telefónne číslo
0904 968 880

E-mail
info@jshello.sk

Facebook
@facebookovástránka

Instagram
@instagramovýúčet

Twitter
@twitterúčet